BAYİLİKLER

Türkiye' nin En Seçkin Firmaları.

Bayisi olduğumuz bir çok firmanın modern ürünlerini sizlere sunmaktayız. Aktanlar Yapı Market sağlamış olduğu hizmette yenilikçi, modern ürünleri sürekli araştırarak envanterini genişletmektedir.

Bayilik ve Marka Listemiz

Aktanlar Yapı olarak biz, inşaat ve yapı sektöründe tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimizle kesin çözümler getirmekteyiz. Ürün gruplarımızda yer alan firma ve markalarımızı sizler için listeledik.

Seramik ürün gruplarımızda; Ege Seramik, Seranit, Serra, Sera Bella, Baumit, Granito–Rino markaları ile hizmet vermekteyiz. Havuz seramiklerinde; Serapool ürün grupları yer almaktadır. Vitrifiyede Serel, Ege Vitrifiye ve Turkuaz, Batarya ürün gruplarında ise Elmor-Eca, Franke ve Gpd ürünlerimiz yer almaktadır.

Yapılarımızın tamamlayıcısı yapı kimyasalların da Baumit, Basf-Yks ürünleri yer almaktadır. Franke yine ankastre ürün gruplarımız arasındadır. Banyo kabinlerimizde; Artemis, Hüppe, Panelduş’ un ürünlerini bulabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerimizde; Öncü Banyo-FYM, Hanna Home-Rash, Peli Parovite markaları ile hizmetinizdeyiz.

Isıtma,soğutma ve mekanik sistemlerinde Aktanlar Yapı Siemens' in tüm ürünleri, Termoteknik, Demirdöküm, Emas, Alfen ve Eraslanlar’ ın ürünlerini tavsiye etmektedir. Pcv ve Fittings ürün gruplarını da sizler için temin etmekte olan Aktanlar Kas,George Fischer ve Hakan Plastik ürünleriyle sizlere hizmet sunmaktadır.

Teklif almak ve uzman ekipten destek almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız.